Folgen(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Besetzung
Tomáš Kořének
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Dáša Kouřilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jana Galinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Roman Vojtek
Tschechoslowakei
Michal Kern
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případ Roubal (2021) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Petr Konáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Dominick Benedikt
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Marie Renčová Kružíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sever (2019) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Petr Vojnar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Michal Zelenka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Martina Hudečková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škola za školou (1981) (Serie)
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Simona Postlerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ladislav Frej st.
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Martin Hlubocký
Tschechien
Josef Hervert
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Pavla Bečková
Tschechien
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Anna Jiřina Daňhelová
Beste Serien:
Polda (2016) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Ernesto Čekan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Petr Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tribes of Europa (2021) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)