Regie:
Zdeněk ZelenkaDrehbuch:
Zdeněk ZelenkaKamera:
Martin ŠecMusik:
Daniel BartákBesetzung:
Denis Šafařík, Anna Kadeřávková, Pavel Kříž, Tatiana Dyková, Pavel Liška, Jiřina Bohdalová, Petr Kostka, Ivan Martinka, Jakub Novotný, Andrej Hryc, Milan Bahúl, Jaromír Nosek, Bolek Polívka (mehr)Besetzung
Denis Šafařík
Tschechien
Beste Filme:
294 statečných (2022) (Theateraufzeichnung)
Každý má svou pravdu (2023) (Theateraufzeichnung)
Jan Palach (2018)
Anna Kadeřávková
Tschechien
Beste Filme:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Známí neznámí (2021)
Každý milion dobrý (2016) (Fernsehfilm)
Pavel Kříž
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Anne Frank (2001) (Fernsehfilm)
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Tatiana Dyková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Teremin (2010) (Theateraufzeichnung)
Einzelgänger (2000)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Pavel Liška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Die Rückkehr des Idioten (1999)
Jiřina Bohdalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Pohádky pod sněhem (1985)
Petr Kostka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Ivan Martinka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Piargy (2022)
Krajinka (2000)
Sluneční stát (2005)
Jakub Novotný
Tschechien
Beste Filme:
Krejzovi (2018) (Serie)
Kouzelník Žito (2018) (Fernsehfilm)
Andrej Hryc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Milan Bahúl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tančiareň (2013) (Theateraufzeichnung)
DragonHeart (1996)
Jaromír Nosek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Bolek Polívka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Die Volksschule (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jan Hrušínský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Václav Helšus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kráva (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Martina Preissová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (Theateraufzeichnung)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Roman Spáčil
Beste Filme:
Peklo s princeznou (2009)
Die Seekönigin (1998)
Kouzelník Žito (2018) (Fernsehfilm)
Pavel Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sama v čase normálnosti (2010) (Fernsehfilm)
Oktopus (2023) (Serie)
Dita Hořínková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Liebe bringt alles ins Rollen (2018)
Nikdo neměl diabetes (2001) (Fernsehfilm)
Líbáš jako Bůh (2009)
Tomáš Trapl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Galileo (2007) (Theateraufzeichnung)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)