Tschechien,
2021, 11 h 3 min
(Minutenlänge: 63–69 min)
Regie:
Jaroslav BrabecKamera:
Pavel BerkovičMusik:
Jan PonocnýBesetzung:
Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer, Denis Šafařík, Lenka Vlasáková, Sabina Rojková, Darija Pavlovičová, Lucie Žáčková, Miroslav Táborský, Jiří Bartoška (mehr)Folgen(10)
-
Dáma v studni (E01)
-
Loutkohra (E02)
-
U zdi (E03)
-
Nedohraná etuda (E04)
-
Pekelný stroj (E05)
-
Zmizelá (E06)
-
Lepší život (E07)
-
Doktor Herzog (E08)
-
Tajemství (E09)
-
Host do domu (E10)
Besetzung
Stanislava Jachnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Martin Zahálka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Zdeněk Rohlíček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Elizaveta Maximová
Russland
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Tony Mašek
Tschechien
Luděk Nešleha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Karel Polišenský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Viktor Limr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Zuzana Hodková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Kirschenkönigin (2004) (Serie)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Lucie Březovská
Beste Serien:
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Václav Šanda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Zdeňka Sajfertová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Gagman (1987) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Petra Špindlerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Radana Herrmannová
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Tomáš Kořének
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Petr Čížek
Beste Serien:
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Jiří Podzimek
Beste Serien:
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Veronika Kargerová
Beste Serien:
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Pavel Lagner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)