Folgen(34)
-
Lepší než Krupice (S02E31)
-
Vyděrač (S02E32)
-
Vítejte, holky! (S02E33)
-
Havárie (S02E34)
Besetzung
Zuzana Slavíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Boris Hybner
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Petr Vágner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dune - Der Wüstenplanet (2000) (Serie)
Clona (2014) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Petr Klimeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Olga Želenská-Drápalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zákony vlka (2023) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Poslední oběť (2023) (Serie)
Jan Szymik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Ladislava Něrgešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Barbora Mottlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Extraktoři (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Daniela Choděrová
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
René Šmotek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ivana Andrlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Zbyšek Pantůček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmix (2020) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Lucie Zedníčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Tereza Šefrnová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Barbora Kodetová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Children of Dune (2003) (Serie)
Marek Taclík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Jan Vlas
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Petr Vršek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)