Folgen(34)
-
Jedna nula (S02E01)
-
Hoří! (S02E02)
-
Las Vegas (S02E03)
-
Rozvedená hospoda (S02E04)
-
Spiklenci (S02E05)
-
Letkiss (S02E06)
-
Pozornost podniku (S02E07)
-
Zavřeno! (S02E08)
-
Stříhání hlav (S02E09)
-
PIDOS (S02E10)
-
Omluva se nepřijímá (S02E11)
-
Náš báječný rozvod (S02E12)
-
Že by láska (S02E13)
-
Modelka na půl úvazku (S02E14)
-
Dotočná (S02E15)
-
Kozel (S02E16)
-
Vítej, zlatý hattricku (S02E17)
-
Poslední čtení (S02E18)
-
Vezmeš si mě? (S02E19)
-
Holky moje (S02E20)
-
Konkurs (S02E21)
-
Ať se houpá (S02E22)
-
Pepova logika (S02E23)
-
Pokoj číslo šest (S02E24)
-
Kdo to je? Co tu chce? (S02E25)
-
Koblihy pro Koblihu (S02E26)
-
Oznámení se zlatou ořízkou (S02E27)
-
Něco si stopnu (S02E28)
-
Pátkova svatební noc (S02E29)
-
Mohl bych zůstat? (S02E30)
Besetzung
Veronika Gajerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Alexander Hemala
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Alles Gute (2009) (Serie)
Jiří Šlégr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Poslední sezona (2006) (Serie)
Přístav (2015) (Serie)
Roman Čechmánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přístav (2015) (Serie)
Betka Stanková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Pavel Kříž
Tschechoslowakei
Beste Serien:
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Věra Křesadlová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Doktor Martin (2015) (Serie)
Odsúdené (2009) (Serie)
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Zdeněk Maryška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Gustav Bubník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Roman Mrázik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Pavel Rímský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Martin Procházka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přístav (2015) (Serie)
Petra Ben Messaoud
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Radek Jiříček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Petr Kubala
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Inspektor Max (2018) (Serie)
Dušan Kiš
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Der Zürich-Krimi (2016) (Serie)
Mordparta (2016) (Serie)