Regie:
Jiří KrejčíkKamera:
Viktor RůžičkaBesetzung:
Július Satinský, Nina Divíšková, Pavel Zedníček, Zora Rozsypalová, Yvetta Kornová, Magdalena Reifová, Ivan Vyskočil, Jana Marková, Radka Stupková (mehr)Besetzung
Jan Schmid
Tschechoslowakei
Beste Filme:
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Das Ende einer Priest (1968)
Geraubtes Leben (1991)
Jana Viščaková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední motýl (1990)
Spröde Beziehungen (1979)
Jiří Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Pavel Nový
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Schneemänner mit Herz (1982)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Marian Labuda
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Ladislav Křiváček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Das Ohr (1970)
Das Wildschwein ist los (1983)
Václav Kotva
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Der Leichenverbrenner (1968)
Luděk Kopřiva
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mein Herr, Sie sind eine Witwe (1970)
Signum laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (Fernsehfilm)
Stanislav Dančiak
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Miroslav Vladyka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Jaroslav Mareš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Vlastimil Bedrna
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Limonaden-Joe (1964)
Jan Kuželka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Pavlína Mourková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Zuzana Burianová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Fantom Morrisvillu (1966)
Jehla (1982) (Fernsehfilm)
Eva Kulichová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Skalpell, bitte (1985)
Prodavač humoru (1984)
Pavučina (1986)
Roman Hájek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brennendes Geheimnis (1988)
Prodavač humoru (1984)
Kaspar Hauser (1993)
Uršula Kluková
Deutsches Reich
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (Fernsehfilm)