Regie:
Igor Muzhzhukhin, Aleksey Gusev, Andrey Shcherbinin, Andrey Balashov, Aleksey Prazdnikov (mehr)Musik:
Andrey ShcherbininFolgen(24)
-
Zolotoje dno (S01E01)
-
Smertělnyj trafik (S01E02)
-
Krylja (S01E03)
-
Čas pik (S01E04)
-
Ischod děla něočeviděn (S01E05)
-
Belyje noči (S01E06)
-
Govorjaščaja tatuirovka (S01E07)
-
Kraj obožžennych ikon (S01E08)
-
Seť (S01E09)
-
Prizrak Vyborgskogo zamka (S01E10)
-
…I jego komanda (S01E11)
-
Tajny Čjornogo morja (S01E12)
-
Ja vsjo otdam (S01E13)
-
Pervyj děň goda (S01E14)
-
Ně trogajtě jego (S01E15)
-
Odin protiv vsech (S01E16)
-
Založnik (S01E17)
-
Opasnaja realnosť (S01E18)
-
Epidemija (S01E19)
-
Komandirovka v severnyj gorod (S01E20)
-
Bez jedinoj ostanovki (S01E21)
-
Ochota na tajpana (S01E22)
-
Prochodnaja peška (S01E23)
-
Svet angela (S01E24)
Besetzung
Andrey Zibrov
Sowjetunion
Beste Serien:
Gibel imperii (2005) (Serie)
Senke nad Balkanom (2017) (Serie)
Trockij (2017) (Serie)
Andrey Sharkov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Master i Margarita (2005) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Константин Демидов
Sowjetunion
Arseniy Popov
Sowjetunion
Lyubov Tishchenko
Sowjetunion
Beste Serien:
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Valeriy Grishko
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Владимир Постников
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Aleksandr Volkov
Sowjetunion
Beste Serien:
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksey Vasilev
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Mardar
Beste Serien:
Chožděnije po mukam (2017) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Elena Radevich
Sowjetunion
Beste Serien:
Bělaja gvardija (2012) (Serie)
Dmitriy Averin
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Владимир Маслаков
Sowjetunion
Beste Serien:
Specnaz (2002) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Gamov
Sowjetunion
Beste Serien:
Dostojewski (2011) (Serie)
Velikaja (2015) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Shcherbin
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Ольга Куликова
Sowjetunion
Beste Serien:
Cholodnyje berega (2019) (Serie)
Sergey Kuznetsov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Ирина Сотикова
Sowjetunion
Beste Serien:
Ladoga (2014) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Maksim Sergeev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Dmitriy Sutyrin
Sowjetunion
Beste Serien:
Admiral (2009) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)