Regie:
Rudolf TesáčekKamera:
Václav MyslivecMusik:
Pavel BlatnýBesetzung:
Radka Dokulilová, Eva Daňková, Igor Bareš, Ladislav Lakomý, Eva Hradilová, Zdeněk Junák, Erik Pardus, Jan Zvoník, Oldřich Slavík, Jana Hlaváčková, Jaroslav Kuneš, Daniel Dítě, Jan Němeček (mehr)Besetzung
Radka Dokulilová
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sestra Amáta (1989) (Fernsehfilm)
Případ Auffenberg (1993) (Fernsehfilm)
Eva Daňková
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Baťa Tomáš, živý (2016) (Theateraufzeichnung)
Případ Salieri (1991) (Fernsehfilm)
Igor Bareš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Ladislav Lakomý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Eva Hradilová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Strýčkův sen (1971) (Fernsehfilm)
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Zdeněk Junák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Erik Pardus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jan Zvoník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Archimédův bod (1982) (Fernsehfilm)
Sen o bílém volu (1991) (Fernsehfilm)
Oldřich Slavík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Tichá bolest (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Jana Hlaváčková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das Tal der Bienen (1967)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Daniel Dítě
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Kalamitäten (1980)
Jan Němeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vojnarka (1968) (Fernsehfilm)
Případ korneta Jelagina (1968) (Fernsehfilm)
Stopy zločinu: Velká rána (1983) (Fernsehfilm)
Lumír Peňáz
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Náš dědek Josef (1976)
Případ Auffenberg (1993) (Fernsehfilm)
Alois Liškutín
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Kurzgeschnitten (1980)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
La Vie en rose (2007)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ladislav Mareček
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Strýčkův sen (1971) (Fernsehfilm)
Sestra Amáta (1989) (Fernsehfilm)
Olga Hegerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lumpacivagabundus (1970) (Theateraufzeichnung)
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983) (Fernsehfilm)
Mojmír Heger
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Náš dědek Josef (1976)
Návrat do cizí země (1994) (Fernsehfilm)
Tomáš Herfort
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zobani (1993) (Fernsehfilm)
Nejlepší lékař mého života (1986) (Fernsehfilm)
Povídka s dobrým koncem (1988) (Fernsehfilm)