Mitwirkende:
Elena Vacvalová (Moderator), Dano Heriban (Moderator), Milan Lasica (Moderator), Pavol Topoľský, Kamila Magálová, Andy Kraus, Henrich Hlocký, Peter Nagy, Michal Kubovčík, Monika Haasová (mehr)Mitwirkende
Elena Vacvalová (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Šest statečných (1999)
Hazard (1995)
Andílek na nervy (2015)
Dano Heriban (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Mizantrop (2011) (Theateraufzeichnung)
Elity (2017) (Theateraufzeichnung)
Milan Lasica (Moderator)
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Fernsehfilm)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (Theateraufzeichnung)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Pavol Topoľský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na Bukvovom dvore (1993) (Fernsehfilm)
Nedodržaný sľub (2009)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Kamila Magálová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Andy Kraus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Reverend (1989) (Fernsehfilm)
Stůl pro čtrnáct (1978) (Fernsehfilm)
Henrich Hlocký
Beste Filme:
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (Fernsehfilm)
Čarbanice (1982)
Peter Nagy
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Michal Kubovčík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Len tak prišli (2013) (Theateraufzeichnung)
Polooblačno (2014) (Theateraufzeichnung)
Invalid (2023)
Monika Haasová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Krok do tmy (2014)
Grüne Jahre (1985)
Milan Kňažko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Picasso (2008) (Theateraufzeichnung)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Juraj Kemka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tolstoj a peniaze (2016) (Theateraufzeichnung)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Idiot (2017) (Theateraufzeichnung)
Ady Hajdu
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dominika Kavaschová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Prorok Štúr a jeho tiene (2015) (Theateraufzeichnung)
Antigona (2020) (Theateraufzeichnung)
Táňa Pauhofová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Kukura (2014) (Theateraufzeichnung)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Katka Zatovičová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvoch pánov (1991) (Fernsehfilm)
Džarkovia (1973) (Fernsehfilm)
Kamarátka pre nás dvoch (1975) (Fernsehfilm)
Martin Malachovský
Tschechoslowakei
Sväťo Malachovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Len tak prišli (2013) (Theateraufzeichnung)
Polooblačno (2014) (Theateraufzeichnung)
Invalid (2023)
Ľudovít Tóth
Beste Filme:
Kľúče od mesta (1983) (Fernsehfilm)
König Drosselbart (1984)
Macbeth (1981) (Fernsehfilm)
Patrícia Jarjabková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hana a jej bratia (2001)
Zima kúzelníkov (2006) (Fernsehfilm)