Russland,
2015, 22 h 30 min
(Minutenlänge: 45 min)
Folgen(30)
-
Bez oružija (S01E01)
-
Poslednij svidětěl (S01E02)
-
Dobro požalovať v klub (S01E03)
-
Konflikt intěresov (S01E04)
-
Smertnik (S01E05)
-
Novyj vzgljad na novoje dělo (S01E06)
-
Každyj sam za sebja (S01E07)
-
Ob etom nikto ně uznajet (S01E08)
-
Svobodnyj poisk (S01E09)
-
Ty těrjaješ formu (S01E10)
-
Principy kapitana Semjonova (S01E11)
-
Opasen pri zaděržanii (S01E12)
-
Čistyj rozysk (S01E13)
-
Obida (S01E14)
-
My s toboj odnoj krovi (S01E15)
-
Perspektivnyj sotrudnik (S01E16)
-
Somnitělnyje svjazi (S01E17)
-
Ja - ně on (S01E18)
-
Samyj bezopasnyj rajon (S01E19)
-
Svoj čelovek (S01E20)
-
Ment i policejskij (S01E21)
-
On vernulsja (S01E22)
-
Kryša (S01E23)
-
Těň "Architěktora" (S01E24)
-
Ložnyj chod (S01E25)
-
Pod podozrenijem (S01E26)
-
Pod kolpakom (S01E27)
-
Semejnyje cennosti (S01E28)
-
Najti i uničtožiť (S01E29)
-
Prigovor (S01E30)
Besetzung
Aleksandr Kulikov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Evgeniy Bakalov
Beste Serien:
Spjaščije (2017) (Serie)
Elena Martynenko
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Роман Грибков
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Lazarev
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Denis Pyanov
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Otěl Eleon (2016) (Serie)
Andrey Alekseev
Sowjetunion
Dmitriy Lebedev
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Sayutalin
Sowjetunion
Beste Serien:
Gibel imperii (2005) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Aleksandr Glinskiy
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Apostol (2008) (Serie)
Dmitriy Murashev
Sowjetunion
Beste Serien:
Děti Arbata (2004) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Vladimir Mikhaylov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Лиза Леонова
Russland
Nadezhda Azorkina
Beste Serien:
Kuchňa (2012) (Serie)
Aleksandr Petrov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Aleksandr Kladko
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Volli Khammer
Sowjetunion
Evgeniy Artemev
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)