Regie:
Jaroslav FuitKamera:
Aleš HartMusik:
Karel HavlíčekBesetzung:
David Matásek, Igor Orozovič, Ondřej Pavelka, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Vladimír Polívka, Petr Franěk, Lucie Matoušková, Leoš Juráček, Jan Šimůnek (mehr)Folgen(16)
-
Hon začíná (S04E01)
-
Hřebík v srdci (S04E02)
-
Cena za život (S04E03)
-
Bez rozloučení (S04E04)
-
Slušná čtvrť (S04E05)
-
Ať shoří (S04E06)
-
Dům radosti (S04E07)
-
Kdo míří vysoko ... (S04E08)
-
Měl jsem je všechny (S04E09)
-
Pomsta (S04E10)
-
Zlatý důl (S04E11)
-
Detektivka (S04E12)
-
Dnes zavřeno (S04E13)
-
Výhodná investice (S04E14)
-
Přes moji mrtvolu (S04E15)
-
Nebezpečná hra (S04E16)
Besetzung
Kateřina Pindejová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Mikuláš Čížek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Případ Roubal (2021) (Serie)
Linda Svobodová
Beste Serien:
Totems (2022) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Jiří Čapka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdeněk Velen
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Eliáš Vyskočil
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Britannia (2018) (Serie)
Izabela Kapiasová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (Serie)
Eva Kodešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Petr Stach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Chaloupka na vršku (2006) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Michal Slaný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Marie Poulová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Simona Babčáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Jan Slovák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Felix Šrámek
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Iva Janžurová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jaroslava Pokorná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Václav Chalupa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Radim Fiala
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Erik Demko
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)