Regie:
František LaurinDrehbuch:
Jaroslav HomutaKamera:
Adolf NavaraMusik:
Jiří SrnkaBesetzung:
Petr Svoboda, Vlasta Žehrová, Milena Steinmasslová, Jan Hartl, Ivan Luťanský, Petr Lepša, Zdeněk Řehoř, Blažena Holišová, Dana Medřická, Karolina Slunéčková, Jan Skopeček, Bohuš Pastorek (mehr)Besetzung
Petr Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Prinz und der Abendstern (1978)
Studentská balada (1986) (Fernsehfilm)
Trhák (1980)
Vlasta Žehrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Milena Steinmasslová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Jan Hartl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ivan Luťanský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Jako bychom se ani neznali (1982) (Theateraufzeichnung)
Tři spory (1981) (Serie)
Petr Lepša
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vlci (1990) (Fernsehfilm)
Eugen Onegin (1988) (Fernsehfilm)
Faust (1989) (Fernsehfilm)
Zdeněk Řehoř
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Dnes naposled (1958)
Blažena Holišová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Dana Medřická
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Půlpenny (1974) (Fernsehfilm)
Karolina Slunéčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Jan Skopeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Bohuš Pastorek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Válka vypukne po přestávce (1978) (Theateraufzeichnung)
Vilém Besser
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kukačka v temném lese (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Das Geheimnis der stählernen Stadt (1978)
Václav Kaňkovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Auf dem Kometen (1970)
Der Phantastische Planet (1973)
Jiří Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Es war einmal ein König (1954)
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Dalimil Klapka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Saturnin (1994)
Vlastimil Fišar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Karel Vlček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
České století (2013) (Serie)
Dopis psaný španělsky (1980) (Fernsehfilm)
Principálka (1986) (Fernsehfilm)
Zuzana Skalická
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Duhová kulička (1985) (Fernsehfilm)
Pavel Toman
Beste Filme:
Das neunte Herz (1978)