Regie:
Alois MüllerDrehbuch:
Michal NajbrtKamera:
František BezděkMusik:
Zdeněk LiškaBesetzung:
Rudolf Netáhlík, Radvana Havelková, Irena Rozsypalová, Ivo Kubečka, Karel Vochoč, Vítězslav Kryške, Alena Sasínová-Polarczyk, Ivan Dědeček, Milan Šulc, Miloš Pavlín, Miroslav Olejníček (mehr)Besetzung
Rudolf Netáhlík
Beste Filme:
Zabitá neděle (1969)
Radvana Havelková
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Mich überfiel die Nacht (1985)
Haldy (1973) (Serie)
Irena Rozsypalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Arrowsmith (1997) (Serie)
Tvář za oknem (1985) (Fernsehfilm)
Mimořádný případ (1989) (Fernsehfilm)
Ivo Kubečka
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Zapomenuté světlo (1996)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Karel Vochoč
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Vítězslav Kryške
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kobova garáž (2003) (Fernsehfilm)
Byla láska... (2002) (Fernsehfilm)
Postel s nebesy (1980) (Serie)
Alena Sasínová-Polarczyk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Slyšení (2017) (Theateraufzeichnung)
S nadějí i bez ní (2014) (Theateraufzeichnung)
Ráno po tom (2019) (Theateraufzeichnung)
Ivan Dědeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Záviš a Kunhuta (1985) (Fernsehfilm)
Principálka (1986) (Fernsehfilm)
Milan Šulc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Miloš Pavlín
Beste Filme:
Principálka (1986) (Fernsehfilm)
Miroslav Olejníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Haldy (1973) (Serie)
Velká samota (1959)
Bedřich Kolliner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Kočár pro princeznu (1984) (Fernsehfilm)
Haldy (1973) (Serie)
Jiří Čapka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Emil Wolf
Beste Filme:
Herec (1988) (Fernsehfilm)
Mimořádný případ (1989) (Fernsehfilm)
Václav Antoš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Jaromír Meduna
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Popel a pálenka (2001) (Theateraufzeichnung)
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Arnošt Borovec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Miroslav Horák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)