Folgen(34)
-
Velké stěhování (S04E01)
-
Deníky psané z lásky (S04E02)
-
Pomsta (S04E03)
-
Lázně plodnosti (S04E04)
-
Všechno vzhůru nohama (S04E05)
-
Staronová podezřelá (S04E06)
-
Jitrnicová odysea (S04E07)
-
Střelba naslepo (S04E08)
-
Prachy, pivo, polibek (S04E09)
-
Sázka na jistotu (S04E10)
-
Finty a fintičky (S04E11)
-
Ochočení chlapi (S04E12)
-
Utrápený květáček (S04E13)
-
Konec spokojeného žití? (S04E14)
-
Lázně v lázních (S04E15)
-
Snědený had! (S04E16)
-
Láska až do smrti (S04E17)
-
Nic není, jak vypadá! (S04E18)
-
Ucho jedna, ucho dvě! (S04E19)
-
Předzásnubní diamant! (S04E20)
-
Šťastný den! (S04E21)
-
Ne každému štěstí přeje (S04E22)
-
Mlátička a umělec (S04E23)
-
Sexbomby v Kuřeti (S04E24)
-
Dědictví (S04E25)
-
Čas odchodů (S04E26)
-
Velké usmiřování (S04E27)
-
Nečekaný polibek (S04E28)
-
Broněk v hodinkách! (S04E29)
-
To bude výbuch! (S04E30)
Besetzung
Josef Laufer
Frankreich
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie) - Arch.
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Milenky (2018) (Serie)
Otakar Brousek ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Eva Čížkovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Hospoda (1996) (Serie)
Zdeněk Vencl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Radim Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Pavel Rímský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Ctirad Götz
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Kamila Sedlárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Ľubomír Paulovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Radek Zima
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Kryštof Nohýnek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Thao Řípová
Tschechien
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Jana Sováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Radek Valenta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
První republika (2014) (Serie)