Regie:
Janusz MajewskiDrehbuch:
Maryna Szczepańska, Michał Szczepański, Witold Beres, Jerzy Pilch, Maciej Strzembosz (mehr)Kamera:
Witold AdamekMusik:
Jerzy MatuszkiewiczBesetzung:
Joanna Trzepiecińska, Piotr Machalica, Andrzej Chyra, Dorota Stalińska, Anna Wielgucka, Maciej Strzembosz, Redbad Klynstra, Marta Lipinska, Witold Pyrkosz, Andrzej Blumenfeld (mehr)Folgen(13)
-
Zielony kaszkiet (E01)
-
Młot na czarownice (E02)
-
Wielkie zmiany (E03)
-
Wiatr (E04)
-
Wielka sobota (E05)
-
Dla dobra nauki (E06)
-
Córka (E07)
-
Twórcza niemoc (E08)
-
Sposób na kobiety (E09)
-
Biały fartuszek (E10)
-
Próba (E11)
-
Nocni goście (E12)
-
Pułapki wolności (E13)
Besetzung
Joanna Trzepiecińska
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Plebania (2000) (Serie)
Piotr Machalica
Polen
Beste Serien:
Dekalog (1989) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Andrzej Chyra
Polen
Beste Serien:
1983 (2018) (Serie)
Wiedźmin (2002) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Dorota Stalińska
Polen
Beste Serien:
Dekalog (1989) (Serie)
Kontrola (2018) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Anna Wielgucka
Polen
Beste Serien:
Spellbinder (1995) (Serie)
Maciej Strzembosz
Polen
Redbad Klynstra
Niederlande
Beste Serien:
Undercover - Wenn der Feind zum Freund wird (2019) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Marta Lipinska
Sowjetunion
Beste Serien:
M jak miłość (2000) (Serie)
Witold Pyrkosz
Polen
Beste Serien:
Alternatywy 4 (1983) (Serie)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Andrzej Blumenfeld
Polen
Beste Serien:
Mistrz i Małgorzata (1988) (Serie)
Czas honoru (2008) (Serie)
Dekalog (1989) (Serie)
Wojciech Malajkat
Polen
Beste Serien:
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Piotr Gasowski
Polen
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
The Pleasure Principle - Geometrie des Todes (2019) (Serie)
Leszek Zduń
Polen
Beste Serien:
Lekarze (2012) (Serie)
Naznaczony (2009) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Stanisław Brudny
Polen
Beste Serien:
Mistrz i Małgorzata (1988) (Serie)
Czas honoru (2008) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Jan Jurewicz
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Belfer (2016) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Slawomir Pacek
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Hubert Urbański
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Druga szansa (2016) (Serie)
Joanna Kurowska
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Stefan Friedmann
Polen
Beste Serien:
Do przerwy 0:1 (1969) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Klan (1997) (Serie)
Wojciech Pokora
Polen
Beste Serien:
Alternatywy 4 (1983) (Serie)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (Serie)
Przygody psa Cywila (1970) (Serie)