Stoffentwicklung:
Jaroslav SoukupRegie:
Jaroslav SoukupBesetzung:
Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Zdeněk Palusga, Jan Monczka, Matěj Dadák, Jaroslava Stránská, Jana Boušková, Taťjana Medvecká (mehr)Folgen(16)
-
Za lepších okolností (S01E01)
-
Ranč (S01E02)
-
Letenka do Ria (S01E03)
-
Případ Strnad (S01E04)
-
Pretty Woman z Dlouhé Vsi (S01E05)
-
Mrtvý v řece (S01E06)
-
Kovbojův návrat (S01E07)
-
Vražda za úplňku (S01E08)
-
Cigaretový kouř (S01E09)
-
Případ kocoura Mikeše (S01E10)
-
Čertův mlýn (S01E11)
-
Pohřešovaná (S01E12)
-
Vražedné esemesky (S01E13)
-
Jak málo stačilo (S01E14)
-
Blondýnka na hřbitově (S01E15)
-
Případ ukradené krasavice (S01E16)
Besetzung
Monika Hladová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Martin Zahálka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Lenka Ouhrabková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Znamení koně (2011) (Serie)
Petr Červinka
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Václav Legner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Ivan Urbánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Totems (2022) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Zdeněk Kupka
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Miloš Vávra
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Ondřej Volejník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Chaloupka na vršku (2006) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Zdeněk Mahdal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři králové (1998) (Serie) - Erzähler
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Rostislav Trtík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Romana Goščíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Martha Olšrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Martin Hruška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Teresa Branna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Milena Asmanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Haldy (1973) (Serie)
Ivan Řezáč
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Jan Komínek
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Jaromír Meduna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)