Drehbuch:
Jiří BláhaMitwirkende:
Patrik Hezucký, Heidi Janků, Jiří Krampol, Lenka Novotná, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Hana Zagorová, Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Petr Jančařík (mehr)Mitwirkende
Richard Tesařík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Tajemství (2007) (Theateraufzeichnung)
Ivan Vodochodský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tajemství (2007) (Theateraufzeichnung)
Die Königin und der Leibarzt (2012)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Galileo (2007) (Theateraufzeichnung)
Lyžař v parném létě (1984) (Fernsehfilm)
Ivo Šmoldas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kolotoč (2007) (Fernsehfilm)
Nejlepší trapasy (2013) (Serie)
Pavel Šporcl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Lenka Filipová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Peter Nagy
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Jaroslav Sypal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lotrando und die schöne Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (Fernsehfilm)
Jiří Helekal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ženy v pokušení (2010)
Revival (2013)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Marta Jandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Petr Janda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (Videokompilation)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Osmany Laffita
Kuba
Beste Filme:
Bestiář (2007)
Ženy a život (2022)
Das Geheimnis des zweiköpfigen Drachen (2018)
Jiří Bláha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Po čem muži touží (2018)
Včera, dnes a pozítří (2012) (Amateurfilm)
Zakleté pírko (2019)
Sandra Pogodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Fernsehfilm)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Radim Uzel
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (Fernsehfilm)
Nejlepší trapasy (2013) (Serie)
Aťka Janoušková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Unsere Geister sollen leben (1977)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (Fernsehfilm)
Martina Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Štěstí je krásná věc (2020)
Donšajni (2013)