Tschechien,
2014, 8 h 39 min
(Minutenlänge: 25–26 min)
Folgen(20)
-
Za smrt syna nemůžeme (S01E01)
-
Znásilnění manželky (S01E02)
-
Inženýr a uklízečka (S01E03)
-
Rodinná oslava (S01E04)
-
Náhodný výstřel (S01E05)
-
Vychovatelka (S01E06)
-
Utajený porod (S01E07)
-
Sebevražda jako pracovní úraz (S01E08)
-
Vražda ve vězení (S01E09)
-
Rozvod jako řemen (S01E10)
-
Sousedova studna (S01E11)
-
Stavební spoření (S01E12)
-
Zpackaná sebevražda (S01E13)
-
Konec sňatkového podvodníka (S01E14)
-
Nechala sestru zemřít (S01E15)
-
Matka chce vystěhovat syna (S01E16)
-
Manželství na vlastní nebezpečí (S01E17)
-
Vraždil ze zoufalství (S01E18)
-
ON a jeho ženy (S01E19)
-
Vraždící babička (S01E20)
Besetzung
Gustáv Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Mord ist ihr Hobby (1984) (Serie)
Lukáš Kantor
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Kateřina Krejčí
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Albert Čuba
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Roman Slovák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jana Tomečková
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jedno malé sídlisko (1978) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Kateřina Kráľovská Steinerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Michal Čapka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Já, Mattoni (2016) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
BikDýl (2013) (Serie)
Luděk Jelen
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (Serie)
Pavel Pásek
Beste Serien:
Kameňák (2019) (Serie)
Miroslav Sýkora
Beste Serien:
Rédl (2018) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Kristýna Šebíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Policie Modrava (2011) (Serie)
Všechny moje lásky (2015) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
René Šmotek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Tereza Dočkalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Skautská pošta 1918 (2018) (Serie)
Petra Kocmanová
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Veronika Lazorčáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Já, Mattoni (2016) (Serie)
Ivana Lebedová
Beste Serien:
Stíny v mlze (2022) (Serie)