Folgen(32)
-
Panenka vs. sedmá velmoc (S01E31)
-
Oko za oko (S01E32)
Besetzung
Milan Slepička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Uršula Kluková
Deutsches Reich
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Gustav Bubník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Lumír Tuček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Gynekologie 2 (2007) (Serie)
Jindřich Kout
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Roman Havelka
Beste Serien:
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Pojišťovna štěstí (2004) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Andrej Lekeš
Tschechien
Beste Serien:
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Zdeněk Piškula
Tschechien
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Lenka Švejdová
Beste Serien:
Modrý kód (2017) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Simona Vrbická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Lucie Kožinová
Beste Serien:
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (Serie)
Vlasta Peterková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Barbora Jánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Radim Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Petr Halíček
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Lenka Zbranková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Jindra Brendlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)