Kamera:
Petr BednářMusik:
Adam SvatošBesetzung:
Václav Neužil ml., Ivan Trojan, Martha Issová, David Novotný, Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Lenka Krobotová, Jana Holcová, Miroslav Krobot (mehr)Folgen(12)
-
Kytara (E01)
-
Transformace (E02)
-
Zlatý důl (E03)
-
Nina (E04)
-
Uran (E05)
-
Zítra točím v Aši (E06)
-
Zásek (E07)
-
Vyhazov (E08)
-
Zázrak (E09)
-
Ochránce smečky (E10)
-
Hodina H. (E11)
-
Třináct sirotků (E12)
Inhalte(1)
The strange microcosm of the Meteor hotel, where the management is struggling to earn their fourth star regardless of the employees' interests, offers a perfect setting for the absurd humour of the Dejvické Divadlo theatre crew. The company joined the makers of the successful District League TV series and created a new show with cult aspirations. (Summer Film School)
(mehr)Besetzung
Roman Bednář
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Rudyho má každý rád (2015) (Serie)
Jan Prušinovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Jiří Zeman
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Lukáš Vincour
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Mark Grein
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Jin Wenjun
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Jan Kašpar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Úsměvy světa (1969) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Petr Vančura
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Filip Kaňkovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Anton Čamaj
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Veronika Řeháková
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Vladimír Marek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Ludmila Engelová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Úsměvy světa (1969) (Serie)
Jana Burkiewiczová
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Jakub Sedláček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Marián Miezga
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Evženie Pfeifferová
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
John Comer
Irland
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)
Pavel Čapek
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Jaromír Bosák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)