Musik:
Juraj DobrakovBesetzung:
Bolek Polívka, Ondřej Vetchý, Filip Blažek, Petr Stach, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš, Ondřej Malý, Petra Hřebíčková, Igor Bareš, Roman Štabrňák (mehr)Folgen(14)
-
Rozčtvrcená (S01E01)
-
Fantom z Jižáku (S01E02)
-
Doživotní chyba (S01E03)
-
Klíčový důkaz (S01E04)
-
Laborant (S01E05)
-
Nenávist (S01E06)
-
48 hodin (S01E07)
-
Policajt na odstřel (S01E08)
-
Totožnost (S01E09)
-
Sladký vyděrač (S01E10)
-
Hodinka k dobru (S01E11)
-
Důvod k zabití (S01E12)
-
Smrt novináře (S01E13)
-
Klubové barvy (S01E14)
Besetzung
Jiří Zapletal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Čeněk Koliáš
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Martin Hofmann
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Stanislav Zindulka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jana Šulcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Anna Polívková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Braňo Holiček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Regina Rázlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Otto Rošetzký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jarmila Vlčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ladislava Něrgešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Marek Adamczyk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Vlasta Peterková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Martin Šmíd
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jiří Konvalinka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Lukáš Reichl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Sanitka 2 (2013) (Serie)
Lenka Zahradnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Radek Holub
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)