Regie:
Antonín MášaKamera:
Jan PlesníkMusik:
Svatopluk HavelkaBesetzung:
Ladislav Frej st., Jan Kačer, Jana Janěková, Daniel Zaoral, Jitka Smutná, Miroslav Horák, Zdeněk Forejt, Jan Mazák, Ivo Kubečka, Ladislav Brückner, Jan Miller, Miloslav Čížek, Zdeněk Kašpar (mehr)Besetzung
Ladislav Frej st.
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Signum laudis (1980)
Jan Kačer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Das Tal der Bienen (1967)
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Jana Janěková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Pouta (2009)
Bludičky (2010) (Fernsehfilm)
Daniel Zaoral
Beste Filme:
Zápas o člověka Nelibu (1990) (Fernsehfilm)
Vzestup po šikmé ploše (1988) (Fernsehfilm)
O sirotkovi z Radhoště (1996) (Fernsehfilm)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Miroslav Horák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Zdeněk Forejt
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vincenz Priessnitz (1999)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (Fernsehfilm)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Jan Mazák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Ivo Kubečka
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zapomenuté světlo (1996)
Ladislav Brückner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (Fernsehfilm)
Principálka (1986) (Fernsehfilm)
Jan Miller
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Herec (1988) (Fernsehfilm)
Mich überfiel die Nacht (1985)
Tvář za oknem (1985) (Fernsehfilm)
Miloslav Čížek
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdeněk Kašpar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Evangelium podle Pastýřů (1992) (Fernsehfilm)
Zápas o člověka Nelibu (1990) (Fernsehfilm)
Náš táta Bezlíček (1973) (Fernsehfilm)
Alena Tománková
Beste Filme:
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Přicházejí bosí: Velikánský banánový dort (1981) (Fernsehfilm)
Ženich mezi dveřmi (1979) (Fernsehfilm)
Vítězslav Jandák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Věra Galatíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Alle guten Landsleute (1968)
David Punčochář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
České století (2013) (Serie)
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Volha (2023) (Serie)
František Řehák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Das Wildschwein ist los (1983)
Vladimír Čapka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (1999) (Theateraufzeichnung)
Doktor Faustus (2016) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Naděžda Letenská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Arrowsmith (1997) (Serie)