Besetzung
Eliška Balzerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Můj báječný rozvod (2008) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Oldřich Kaiser
Tschechoslowakei
Beste Filme:
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Antonín Hardt
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Karel Hlušička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Jaromír Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Povstalecká história (1984) (Serie)
Der Hut der Wunder tut (1952)
Es geschah im Nürnberg-Expreß (1953)
Jaroslav Kaňkovský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Starožitníkův krám (1980) (Fernsehfilm)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Sen noci svatojanské (1984) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Martínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Viktor Maurer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Das Ohr (1970)
Zuzana Šavrdová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Nezralé maliny (1980) (Fernsehfilm)
Jiří Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Ivan Pokorný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jiří Plachý ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Bořivoj Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Das Ohr (1970)
Muž v pozadí (1995) (Serie)