Regie:
Róbert ŠvedaDrehbuch:
Rasťo BorošMusik:
Martin HasákBesetzung:
Tomáš Maštalír, Eva Sakálová, Martin Mňahončák, Jana Kolesárová, Kamil Kollárik, Vanessa Biermannová, Stano Král, Dominika Morávková, Danica Jurčová (mehr)Folgen(16)
-
Privát (E01)
-
Spáč (E02)
-
Ilúzie (E03)
-
Časovaná bomba (E04)
-
Znamienko krásy (E05)
-
Dvojičky (E06)
-
Tetovanie (E07)
-
Dobrá smrť (E08)
-
Ožiarený (E09)
-
Chlapská záležitosť (E10)
-
Krv (E11)
-
Vysoké napätie (E12)
-
Dieťa (E13)
-
Otec (E14)
-
Ťažký prípad (E15)
-
Zrážanlivosť (E16)
Besetzung
Simon Kopunec
Beste Serien:
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Rex (2017) (Serie)
Réka Dérzsi
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tannbach - Schicksal eines Dorfes (2015) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
The Defeated (2020) (Serie)
Ivana Kubáčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Marcel Ochránek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Zuzana Kubovčíková-Šebová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hniezdo (2020) (Serie)
Zrada (2024) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Vladimír Černý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Peter Kadlečík
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Roman Jasenovec
Beste Serien:
Ako divé husi (2000) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Daniela Kuffelová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Milenky (2018) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Vladimír Obšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pltník Paľko a vodník Venček (1983) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Moje kone vrané (1980) (Serie)
Dana Košická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Čas nádejí (2024) (Serie)
Michal Kalafut
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Ivan Béla Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Petra Lángová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Záchranári (2003) (Serie)
Susedia (2006) (Serie)
Gejza Benkő
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Patrik Minár
Beste Serien:
Záchranári (2003) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Rex (2017) (Serie)
Zuzana Vačková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škriatok (1995) (Serie)
Sršne v úli (1985) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Juraj Hajdin
Beste Serien:
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Aféry (2010) (Serie)
Kristína Mečko
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Za sklom (2016) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Oteckovia (2018) (Serie)
František Výrostko
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Chlap v dome (1986) (Serie)
Roky prelomu (1989) (Serie)