Folgen(32)
-
Kdo s koho (S02E01)
-
Tak si mě poslechni! (S02E02)
-
Ztráty (S02E03)
-
Měsíc nad ránem (S02E04)
-
Prachy, prašule, prášky (S02E05)
-
Hříšný tanec (S02E06)
-
Zlámaná srdce (S02E07)
-
Někteří chtějí až moc (S02E08)
-
Tajemná kontrola (S02E09)
-
Mikulášské překvápko (S02E10)
-
Olympijský borec (S02E11)
-
Duchové Vánoc (S02E12)
-
Jak na Nový rok (S02E13)
-
Zatoulaná kočka (S02E14)
-
Splněná přání (S02E15)
-
Pololetní odhalení (S02E16)
-
Francouzská spojka (S02E17)
-
Pod jednou střechou (S02E18)
-
Z kopce dolů (S02E19)
-
Dnes je ples (S02E20)
-
Body a fauly (S02E21)
-
Nevítaný host (S02E22)
-
Aprílové nachytávky (S02E23)
-
Mejdan století (S02E24)
-
Silný kafe (S02E25)
-
Všechno jde (S02E26)
-
Volný pád (S02E27)
-
Správný směr (S02E28)
-
Den dětí (S02E29)
-
Eliška ráda divočinu (S02E30)
Besetzung
Karel Hynek
Beste Serien:
Na střední (2011) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Chantal Poullain
Frankreich
Beste Serien:
Kapitán Exner (2017) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Dokonalý svět (2010) (Serie)
Kateřina Krejčí
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Ester Geislerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Oldřich Hajlich
Tschechoslowakei
Miroslav Večerka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Ondřej Kos
Beste Serien:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Radim Madeja
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
The Pleasure Principle - Geometrie des Todes (2019) (Serie)
Jana Švandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Monika Maláčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Hlava Medúzy (2021) (Serie)
Ondřej Lechnýř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Václav Neckář
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Německé pohádky (1973) (Serie)
Petra Hobzová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Dušan Sitek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Lucie Černá
Tschechien
Beste Serien:
Die Musketiere (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Barbora Černá
Tschechien
Beste Serien:
Die Musketiere (2014) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Pavel Navara
Beste Serien:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Karolína Šafránková
Tschechien
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Mužketýři (2021) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Anna Šulcová
Tschechien
Beste Serien:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Daniel Navrátil
Beste Serien:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)