Gympl s (r)učením omezeným - Série 3 (2013) (Staffel)
Regie:
Vojtěch MoravecKamera:
Jan DrnekBesetzung:
Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Tomáš Měcháček, Kristýna Leichtová, Václav Kopta, Dana Batulková, Jan Šťastný, Pavla Tomicová, Jan Révai, Kamila Sedlárová, Daniela Šinkorová (mehr)Besetzung
Ondřej Gregor Brzobohatý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Zuzana Bydžovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Tomáš Měcháček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Kristýna Leichtová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři tygři (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Václav Kopta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Jan Révai
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Kamila Sedlárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Daniela Šinkorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Květa Fialová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Miloslav Mejzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jiří Kalužný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Štafl (2018) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Taťána Kuchařová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Veronika Gajerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Monika Absolonová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Princezna ze mlejna (1994) (Serie)
Redakce (2004) (Serie)
Jana Švandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)