Gympl s (r)učením omezeným - Série 2 (2013) (Staffel)
Regie:
Jiří ChlumskýKamera:
Asen ŠopovBesetzung:
Dana Batulková, Lucie Benešová, Karel Heřmánek, Václav Vydra nejml., Jan Šťastný, Zuzana Bydžovská, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jan Révai, Marta Jandová, Kamila Sedlárová, Václav Kopta (mehr)Besetzung
Лилиан Малкина
Estland
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Eva Novotná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Zapletal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Josef Kubáník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Jiří Kalužný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Štafl (2018) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Jiří Bábek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Robert Nebřenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Jordan Haj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Extraktoři (2023) (Serie)
Vojtěch Vondráček
Tschechien
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Ivana Korolová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (Serie)
Jan Maršál
Tschechien
Natálie Halouzková
Tschechien
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Anastasia Chocholatá
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Pavel Tomanka
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Advokát ex offo (1988) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
René Přibil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Valérie Zawadská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)