Regie:
Jan Chramosta, Jan Těšitel, Vojtěch Moravec, Martin Kopp, Slobodanka Radun, Daniel Maráky (mehr)Kamera:
Karel Fairaisl, Petr Koblovský, Vojtěch Vančura, Braňo Pažitka, Martin Šec, Jan Cabalka (mehr)Besetzung:
Ondřej Pšenička, Oldřich Vízner, Karel Heřmánek, Jiří Strach, Tomáš Töpfer, Johanna Tesařová, František Němec, Václav Postránecký, Viktor Preiss, Naďa Konvalinková, Kateřina Burianová (mehr)Folgen(12)
-
Básník (E01)
-
Zmizení herce Bendy (E02)
-
Jasnovidec (E03)
-
Zločin na poště (E04)
-
Soud pana Havleny (E05)
-
Muž, který se nelíbil (E06)
-
Závrať (E07)
-
Příběh sňatkového podvodníka (E08)
-
O lyrickém zloději (E09)
-
Ztracený dopis (E10)
-
Případy pana Janíka (E11)
-
Zločin v chalupě (E12)
Besetzung
Jana Pidrmanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Martina Spurná
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
David Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Radek Holub
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Lenka Krobotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Kryštof Hádek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Klára Melíšková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Julián Chytil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Marcela Peňázová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Monika Žáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Václav Helšus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jana Synková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Vladimír Javorský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Eva Vrbková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Petr Pelzer
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Jaromír Meduna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Milan Markovič
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)