Folgen(32)
-
Pred oltárom (E01)
-
Ťažký deň (E02)
-
Mladosť bolí (E03)
-
Klamstvá (E04)
-
Všetko sa mení (E05)
-
Bod zlomu (E06)
-
Víkend na rozlúčku (E07)
-
Stratená (E08)
-
Nová stopa (E09)
-
Pod hviezdami (E10)
-
Na úteku (E11)
-
V pasci (E12)
-
Láska je slepá (E13)
-
Krv nie je voda (E14)
-
Zmena nie je vždy život (E15)
-
Keď pravda neoslobodzuje (E16)
-
Jediný podozrivý (E17)
-
Čakanie (E18)
-
Prebudenie (E19)
-
Trápenie (E20)
-
Nad priepasťou (E21)
-
Vyhnanstvo (E22)
-
Votrelec (E23)
-
Nemilé prekvapenie (E24)
-
Na plytčine (E25)
-
Odstupné (E26)
-
Výčitky (E27)
-
Minulosť sa vracia (E28)
-
Na dne (E29)
-
Trosky (E30)
Besetzung
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Lucie Zedníčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Ján Dobrík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Klamstvo (2023) (Serie)
Červené pásky (2020) (Serie)
Kristína Tormová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Kristína Povodová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Hlava Medúzy (2021) (Serie)
Nevinní (2011) (Serie)
Jozef Jurčišin-Kukľa
Beste Serien:
Červené pásky (2020) (Serie)
Rex (2017) (Serie)
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Ela Lehotská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Iveta (2021) (Serie)
Juraj Ďuriš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Zrada (2024) (Serie)
Eva Matejková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Websterovci (2017) (Serie)
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Peter Kočiš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Jaroslav Mottl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (Serie)
Daniela Šencová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Som mama (2018) (Serie)
Nevinní (2011) (Serie)
Heňa Kecerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hniezdo (2020) (Serie)
Ako divé husi (2000) (Serie)
Mafstory (2006) (Serie)
František Javorský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Škriatok (1995) (Serie)
Jana Zvaríková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Lukáš Frlajs
Tschechoslowakei
Beste Serien:
The Tattooist of Auschwitz (2024) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Keby bolo keby (2009) (Serie)
Marta Kondrla
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Čas nádejí (2024) (Serie)
Kamila Heribanová
Beste Serien:
Mama na prenájom (2023) (Serie)
Nevinní (2011) (Serie)
Zuzana Slámková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Nevinní (2011) (Serie)
Dedičstvo (2013) (Serie)