Slowakei,
2011, 8 h 55 min
(Minutenlänge: 51–58 min)
Kamera:
Martin ŽiaranMusik:
Martin HasákBesetzung:
Tomáš Maštalír, Vladimír Kobielský, Martin Mňahončák, Jana Kolesárová, Dominika Kavaschová, Vanessa Biermannová, Ondřej Daniš, Tibor Vokoun (mehr)Folgen(10)
-
Kostrička (E01)
-
Primeraná obrana (E02)
-
Boh spánku (E03)
-
Čistý biznis (E04)
-
Upír (E05)
-
Žena nikoho (E06)
-
Ludsky & Ludsky (E07)
-
Sterilná pravda (E08)
-
Kráska a zviera (E09)
-
Hranice ovládania (E10)
Besetzung
Martin Kusenda
Beste Serien:
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Panelák (2008) (Serie)
Rodinné prípady (2012) (Serie)
Adriana Geričová
Beste Serien:
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Panelák (2008) (Serie)
V mene zákona (2009) (Serie)
Lenka Košická
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Michal Hallon
Beste Serien:
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
V mene zákona (2009) (Serie)
Priateľky (2008) (Serie)
Pavol Katrinec
Beste Serien:
Odsúdené (2009) (Serie)
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Aféry (2010) (Serie)
Richard Klvač
Beste Serien:
Ultimate Force (2002) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Klamstvo (2023) (Serie)
Miroslav Beňuš
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Odsúdené (2009) (Serie)
Richard Adámek
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Profesionáli (2008) (Serie)
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Pavel Jankeje
Beste Serien:
Odsúdené (2009) (Serie)
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Nevinní (2011) (Serie)
Martin Nahálka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Doma na porádku (2012) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Tomáš Mosný
Beste Serien:
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Zoo (2016) (Serie)
V mene zákona (2009) (Serie)
Edita Borsová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hotel (2018) (Serie)
Ultimátum (2022) (Serie)
Šťastní vs. Šťastní (2022) (Serie)
Štefan Bučko
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Mimi a Líza (2011) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Martina Kováčová
Beste Serien:
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Pravá tvár (2017) (Serie)
Aféry (2010) (Serie)
Anna Nováková
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Michal Ďuriš st.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Čas nádejí (2024) (Serie)
Daniela Pribullová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Michal Gečevský
Beste Serien:
Mafstory (2006) (Serie)
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Aféry (2010) (Serie)
Jakub Lorencovič
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Milena Minichová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hniezdo (2020) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)