Familie / Fantasy
Polen,
(2003–2008), 4 h 25 min
(Minutenlänge: 25–29 min)
Regie:
Andrzej MaleszkaDrehbuch:
Andrzej MaleszkaMusik:
Krzesimir DębskiBesetzung:
Wojciech Molski, Zuzanna Gulczyńska, Maria Peszek, Artur Dziurman, Janusz Michalowski, Andrzej Dołecki, Magdalena Kizinkiewicz, Krystyna Rutkowska-Ulewicz, Filip Langa, Jacek Adamczewski (mehr)Folgen(10)
-
Drewniany pies (E01)
-
Kostka (E02)
-
Kredka (E03)
-
Berło (E04)
-
Bracia (E05)
-
Para (E06)
-
Połykacze książek (E07)
-
Czerwone krzesło (E08)
-
Wędrówka (E09)
-
Przemiana (E10)
Besetzung
Kamil Mikucki
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Sylwia Pacho
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Plebania (2000) (Serie)
Emilia Krakowska
Polen
Beste Serien:
Lekarze (2012) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Familiengeheimnisse (2022) (Serie)
Bartlomiej Topa
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Skazana (2021) (Serie)
1670 (2023) (Serie)
Hanna Kochańska
Polen
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Julia Krawczyńska
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Mateusz Bednarz
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Sylwia Juszczak-Krawczyk
Polen
Beste Serien:
Dag (2010) (Serie)
Nielegalni (2018) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Borys Szyc
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Król (2020) (Serie)
Wataha - Einsatz an der Grenze Europas (2014) (Serie)
Małgorzata Socha
Polen
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Plebania (2000) (Serie)
Piotr Rękawik
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Eryk Lubos
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Ślepnąc od świateł (2018) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Andrzej Gałła
Polen
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Janusz Chabior
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Ślepnąc od świateł (2018) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Maksymilian Kuźma
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Przemysław Feliński
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Łukasz Skrzypek
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Filip Fabiś
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Arkadiusz Glensk
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Izabela Dąbrowska
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Das Grab im Wald (2020) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)