Mitwirkende
Jan Kraus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Happy End (1967)
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Zuzana Fialová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Frühling im Herbst (2001)
Pokłosie (2012)
Pravidla lži (2006)
Ladislav Chudík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Emília Vášáryová
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Štefan Kvietik
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Der Boxer und der Tod (1962)
Milan Lasica
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Fernsehfilm)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (Theateraufzeichnung)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Magda Vášáryová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kurzgeschnitten (1980)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Auf dem Kometen (1970)
Milan Kňažko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Picasso (2008) (Theateraufzeichnung)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Ondřej Vetchý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Die Volksschule (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ján Kroner ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mŕtvi učia živých (1983)
Zuzana Mauréry
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vygumuj a napíš (1996) (Theateraufzeichnung)
Tata (2000) (Theateraufzeichnung)
Ako som vstúpil do seba (1999) (Theateraufzeichnung)
Táňa Pauhofová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Kukura (2014) (Theateraufzeichnung)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Tomáš Maštalír
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tančiareň (2013) (Theateraufzeichnung)
Uprising - Der Aufstand (2001) (Fernsehfilm)
Jozef Mak (2021) (Fernsehfilm)
Nela Pocisková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (Konzert)
Richard Stanke
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ve stínu (2012)
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Protektor (2009)
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Ženské oddelenie (1991) (Fernsehfilm)
Tolstoj a peniaze (2016) (Theateraufzeichnung)
Csongor Kassai
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Les Ballets Bubeníček - Orfeus (2016) (Theateraufzeichnung)
Tata (2000) (Theateraufzeichnung)
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Deana Horváthová-Jakubisková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Nejasná správa o konci sveta (1997)