Regie:
Ján RoháčKamera:
Jiří LebedaMitwirkende:
Vladimír Menšík, Miroslav Horníček, Miloš Kopecký, Jiří Korn, Jiří Hrzán, Karel Gott, Jaromír Hanzlík, Milan Lasica, Július Satinský, Waldemar Matuška (mehr)Mitwirkende
Iva Janžurová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Gabriela Vránová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Jiřina Švorcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Radúz a Mahulena (1959) (Fernsehfilm)
König des Böhmerwaldes (1959)
Miloslav Šimek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert) - Moderator
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Luděk Sobota
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Petr Nárožný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (Musikvideo)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jaroslav Dietl
Jugoslawien
Josef Bláha
Jugoslawien
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vlasta Fabianová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Krakatit (1948)
Zločin na Zlenicích hradě (1971) (Fernsehfilm)
Jaroslav Moučka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Krabat (1977)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Karel Vlach
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
V trestném území (1950)
Okénko do nebe (1940)
Jiří Schelinger
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Trhák (1980)
Kufr plný nadějí (1978) (Fernsehfilm)
Romance za korunu (1975)
Leoš Jirsák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Motiv pro vraždu (1974)
Per Anhalter in den Tod (1979)
Pasiáns (1977)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (Fernsehfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Irena Kačírková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Es war einmal ein König (1954)
Dnes naposled (1958)
Das Gewissen (1948)
Karel Pech
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jejich den (1962) (Fernsehfilm)
Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965 (1965) (Fernsehfilm)
Němá barikáda (1949)
Lenka Termerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Der Scherz (1968)
Zátopek (2021)
Martin Růžek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Tři na lavičce (1978) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Alle guten Landsleute (1968) - Erzähler
Jiří Lír
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Der Leichenverbrenner (1968)
Jana Švandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ich springe über Pfützen (1970)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Vracenky (1990)