Kamera:
Jiří Krejčík ml., Antonín Chundela, Robert Novák, Richard Špůr, Jiří Strnad, David Ployhar (mehr)Besetzung:
Petr Nárožný, Antonie Hegerlíková, Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková, Josef Abrhám, Stanislav Zindulka, Radoslav Brzobohatý, Jaroslava Adamová, Lubomír Kostelka, Květa Fialová (mehr)Staffel(6) / Folgen(81)
Besetzung
Jozef Bednárik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Naši synovia (1975) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Simona Stašová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Menzel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Až po uši (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Tomáš Töpfer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
František Peterka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Krkonošské pohádky (1974) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Jaromír Šofr
Protektorat Böhmen und Mähren
Petr Kracík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Libuše Šafránková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Hana Zagorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Anička skřítek a Slaměný Hubert (1981) (Serie)
Inženýrská odysea (1979) (Serie)
Rodinná pouta (2004) (Serie)
Richard Labuda
Slowakei
Beste Serien:
Superhrdinovia (2014) (Serie)
Rodinné prípady (2012) (Serie)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (Serie)
Pavel Landovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Taková normální rodinka (1971) (Serie) - Arch.
Via Mala (1985) (Serie)
Zuzana Maléřová
Tschechoslowakei
Marta Vančurová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři spory (1981) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Václav Hybš
Tschechoslowakei
Jaroslav Vostrý
Tschechoslowakei
Pavel Töpfer
Tschechoslowakei
Přemek Podlaha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Heute in einem Haus (1980) (Serie)
Michal Pavlata
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)