Folgen(12)
-
Osudové rozhodnutie (E01)
-
Dieťa za život (E02)
-
Stratený (E03)
-
Až kým nás smrť nerozdelí (E04)
-
Ruku na to (E05)
-
Obvinenie (E06)
-
Bez východiska (E07)
-
Toto dieťa nie je moje (E08)
-
Dokonalý muž (E09)
-
Cesta z pekla (E10)
-
Celebrita (E11)
-
Dobrý synček (E12)
Besetzung
Vanda Ružičková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ako som prežil (2009) (Serie)
Rodinné prípady (2012) (Serie)
Susedské prípady (2015) (Serie)
Andrea Kiráľová Somorovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ako som prežil (2009) (Serie)
Kolonáda (2013) (Serie)
Čert nikdy nespí (2016) (Serie)
Jakub Lorencovič
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Zuzana Šímová
Beste Serien:
Ako som prežil (2009) (Serie)
Panelák (2008) (Serie)
Juraj Šimko
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Lucia Vráblicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Červené pásky (2020) (Serie)
Škriatok (1995) (Serie)
Emília Došeková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Juraj Kemka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Čas nádejí (2024) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Štefan Hric
Beste Serien:
Ako som prežil (2009) (Serie)
Kutyil s.r.o. (2008) (Serie)
Panelák (2008) (Serie)
Andrej Palko
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Soňa Valentová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Milan Chalmovský
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Gejza Benkő
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Lenka Barilíková Spišáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Tibor Vokoun
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hniezdo (2020) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Dušan Vaňo
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Záchranári (2003) (Serie)
Vasiľ Rusiňák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Príbehy spod Karpát (2017) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Miroslav Beňuš
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Odsúdené (2009) (Serie)
Juraj Ulický
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Ivan Gontko
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Záchranári (2003) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)