Mitwirkende
Karel Šíp
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Homolkas auf Urlaub (1972)
Jaroslav Uhlíř
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Gott v Lucerně (1982) (Konzert)
Koncert Petry Janů (1987) (Konzert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (Theateraufzeichnung)
Ladislav Gerendáš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Ivan Mládek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Petr Hapka
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Ein Fall für einen Henkerslehrling (1969)
Das neunte Herz (1978)
Okurkový hrdina (1963)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Miloš Kopecký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Es war einmal ein König (1954)
Boris Hybner
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Iveta Bartošová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (Konzert)
Vilém Čok
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Obraz Doriana Graye (2010) (Theateraufzeichnung)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Josef Abrhám
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Zuzana Bubílková
Tschechoslowakei
Luděk Sobota
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jan Antonín Pacák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Cesta hlubokým lesem (1963)
Šakalí léta (1993)
Petr Janda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (Videokompilation)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)