Folgen(19)
-
Small Business (E01)
-
Jestem pod telefonem (E02)
-
Pierwszy krok na wolnym rynku (E03)
-
Czerwono-zielona papuga (E04)
-
Niezapomniana melodia (E05)
-
Każdy ma swojego goryla (E06)
-
Piękna klientka (E07)
-
Z ręki do ręki (E08)
-
Każdy chce wygrać swoją bitwę (E09)
-
Łowcy głów (E10)
-
Żona na jedną noc (E11)
-
Fortuna puka do drzwi (E12)
-
Ofiara cudu (E13)
-
Piekło dobrych intencji (E14)
-
Coś za coś (E15)
-
Do wszystkiego trzeba mieć talent (E16)
-
Co ty wiesz o miłości (E17)
-
Weselna kinder-niespodzianka (E18)
-
Powrót z dalekiej podróży (E19)
Besetzung
Wojciech Skibinski
Polen
Beste Serien:
Mistrz i Małgorzata (1988) (Serie)
Czas honoru (2008) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Andrzej Saar
Polen
Wojciech Majchrzak
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Marcin Tyszka
Polen
Jerzy Gudejko
Polen
Beste Serien:
Mistrz i Małgorzata (1988) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Przepis na życie (2011) (Serie)
Paweł Szczesny
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Wiedźmin (2002) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Krystyna Kolodziejczyk
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Czterej pancerni i pies (1966) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Henryk Bista
Polen
Beste Serien:
Dekalog (1989) (Serie)
Jolanta Fajkowska
Polen
Beste Serien:
Plebania (2000) (Serie)
Janusz Leśniewski
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Naznaczony (2009) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Magdalena Stuzynska
Polen
Beste Serien:
Rodzinka.pl (2011) (Serie)
Tatort (1970) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Krzysztof Janczak
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Stanislaw Penksyk
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Wiedźmin (2002) (Serie)
Elżbieta Jędrzejewska
Polen
Beste Serien:
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Przepis na życie (2011) (Serie)
Marek Bukowski
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Miroslaw Zbrojewicz
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Jacek Lenartowicz
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Spellbinder (1995) (Serie)
Arkadiusz Bazak
Polen
Beste Serien:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (Serie)
Przygody Pana Michała (1969) (Serie)
Wiedźmin (2002) (Serie)
Zygmunt Hobot
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)