Folgen(30)
-
Křeslo (S01E01)
-
Gott Ex Machina (S01E02)
-
Souboj titánů (S01E03)
-
Pomáhat a chránit (S01E04)
-
Pravidla rodinného provozzu (S01E05)
-
Je jaro… (S01E06)
-
Lupiči (S01E07)
-
Zdravý a nemocný (S01E08)
-
Modelka (S01E09)
-
Lexa a porno (S01E10)
-
Giganti (S01E11)
-
Zlatá rybka (S01E12)
-
Sliby chyby (S01E13)
-
Simonina volba (S01E14)
-
Taneční (S01E15)
-
Heavy Christmas (S01E16)
-
Jmenuje se Dagmar! (S01E17)
-
CzechSteh (S01E18)
-
Mrtvý muž (S01E19)
-
Berňák (S01E20)
-
Scrabble trable (S01E21)
-
Koprovka (S01E22)
-
Narozzeniny (S01E23)
-
Rozzvod (S01E24)
-
Prohozz (S01E25)
-
Těžká hodina (S01E26)
-
Pan Prase odchází (S01E27)
-
Absťák (S01E28)
-
Krev, pop a slzy (S01E29)
-
Boží mlýny (S01E30)
Besetzung
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Susedia (2006) (Serie)
Michal Wondreys
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Tomáš Baldýnský
Tschechoslowakei
Eva Slovíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jana Plodková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Kamil Švejda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Roman Štabrňák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Jakub Košťál
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Tereza Málková
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Mariana Prachařová
Tschechien
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sára Fridlaenderová
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Malvína Pachlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Vlastimil Harapes
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Wolfgang A. Mozart (1991) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Eduard Jenický
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Pavel Svatoň
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Marie Málková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)