Regie:
Antonín DvořákDrehbuch:
Antonín DvořákKamera:
Vladimír OpletalMusik:
Jiří ŠustBesetzung:
Petr Svoboda, Regina Rázlová, Eliška Balzerová, Ladislav Pešek, Blanka Waleská, Milan Riehs, Ota Sklenčka, Josef Vinklář, Pavel Taussig, Věra Bublíková, Jorga Kotrbová, Petr Štěpánek (mehr)Besetzung
Petr Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Prinz und der Abendstern (1978)
Studentská balada (1986) (Fernsehfilm)
Trhák (1980)
Regina Rázlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kolya (1996)
Eliška Balzerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Můj báječný rozvod (2008) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Ladislav Pešek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (Fernsehfilm)
Blanka Waleská
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Wie man einem Wal den Backenzahn zieht (1977) (Fernsehfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Milan Riehs
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ota Sklenčka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Josef Vinklář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Pavel Taussig
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kolya (1996)
Vracenky (1990)
Egyptologové (1974) (Fernsehfilm)
Věra Bublíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Morgen legen wir los, Liebling (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Jorga Kotrbová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Phantastische Planet (1973)
Racek (1996) (Theateraufzeichnung)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Václav Mareš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Das Geheimnis der Burg in den Karpaten (1981)
Karel Augusta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Alle guten Landsleute (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jiří Adamíra
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Vilém Besser
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kukačka v temném lese (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Das Geheimnis der stählernen Stadt (1978)
Alfred Strejček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Phantastische Planet (1973)
Veselé windsorské paničky (1974) (Theateraufzeichnung)
The Illusionist (2006)
Marcel Vašinka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lakomec (1978) (Fernsehfilm)
Jaroslav Cmíral
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Bellevue (1969) (Fernsehfilm)
Konec velké epochy (1965) (Fernsehfilm)
Karel Urbánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Věc Makropulos (1970) (Theateraufzeichnung)
Egyptologové (1974) (Fernsehfilm)
Muži jdou v tmě (1975) (Fernsehfilm)