Kamera:
Peter Beňa, David Ployhar, Antonín Weiser, Martin Schinabek, Jiří Chod, Vít Bělohradský (mehr)Besetzung:
Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein (mehr)Staffel(5) / Folgen(66)
Besetzung
Zuzana Stivínová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Petr Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tribes of Europa (2021) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Miloň Čepelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Horákovi (2006) (Serie)
Nejlepší trapasy (2013) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Klára Jandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Lada Jelínková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Tereza Ramba
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Terapie (2011) (Serie)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Petra Černocká
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Martin Písařík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Dopad (2023) (Serie)
Martin Sobotka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Jakub Grafnetr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tátové na tahu (2018) (Serie)
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Ladislav Gerendáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Milenky (2018) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Pavel Rímský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Patricie Pagáčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Jiří Schmiedt
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Aleš Háma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Jakub Wehrenberg
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Roman Vojtek
Tschechoslowakei
Ondřej Kavan
Tschechoslowakei