Ordinace v růžové zahradě - Série 2 (2006) (Staffel)
Besetzung
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Jiří Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Daniela Šinkorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Ivana Jirešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
O mě se neboj (2022) (Serie)
Přízraky mezi námi (2000) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Veronika Jeníková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Jana Polášková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Josef Pejchal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Zuzana Slavíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Marcel Vašinka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Kristýna Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Veronika Gajerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Lucie Černíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Méďové na cestách (2013) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jitka Čvančarová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dagmar Čárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jitřní záře (2022) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Ivan Jiřík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Miriam Kantorková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bronzová spirála (1988) (Serie)
Veronika Arichteva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)