Folgen(81)
-
Mezi námi třemi (S03E31)
-
Rozinka (S03E32)
-
Druhý pokus (S03E33)
-
Přijeď, čekám, miluji tě (S03E34)
-
Hvězdičko! (S03E35)
-
Končím (S03E36)
-
Všechno přebolí (S03E37)
-
Muž mýho života (S03E38)
-
Srdeční záležitost (S03E39)
-
To není fér (S03E40)
-
Budu tě nosit na rukou (S03E41)
-
Znamenáš pro mě moc (S03E42)
-
Dítě na zkoušku (S03E43)
-
Doktore! Kde jsi? (S03E44)
-
Jste ženatý? (S03E45)
-
Nic se nestalo (S03E46)
-
Potíže doma (S03E47)
-
Co když se to nezahojí? (S03E48)
-
Generální úklid (S03E49)
-
Silnější než magnet (S03E50)
-
Bez Elvíry neodejdu (S03E51)
-
Chceš udělit lekci? (S03E52)
-
Nemůžu bez tebe být (S03E53)
-
Přímo na solar (S03E54)
-
Zvládneme i horší věci! (S03E55)
-
Přijeď rychle (S03E56)
-
Zahradník má potíže (S03E57)
-
Nevyznám se v tobě (S03E58)
-
Blondýna na sále (S03E59)
-
Ženatí nesmějí na kafe? (S03E60)
Besetzung
Daniela Šinkorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sandra Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Josef Pejchal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Magdalena Zimová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Kristýna Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Michal Holán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Štafl (2018) (Serie)
Lenka Ouhrabková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Znamení koně (2011) (Serie)
Ladislav Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Veronika Jeníková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Helena Brabcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jana Břežková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Lucie Černíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Méďové na cestách (2013) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Veronika Gajerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Pavlína Mourková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)