Doktorka Kellerová - Série 2 (2017) (Staffel)
Regie:
Ivo MacharáčekKamera:
Jan KvasničkaBesetzung
Kateřina Brožová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
L'affaire Dreyfus (1994) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Marek Vašut
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Berenika Suchánková
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Odznak Vysočina (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Kateřina Pechová
Tschechien
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Alena Mihulová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Kamil Halbich
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Pavel Rímský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdeněk Hruška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Jaromír Soukup
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Doktorka Kellerová (2016) (Serie)
Premiér (2019) (Serie)
Lenka Zahradnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dana Sedláková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Alfred Šrámek
Tschechien
Beste Serien:
Temný Kraj (2017) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Ulice (2005) (Serie)