Regie:
Tomáš EibnerKamera:
Vladimír ĎurčanskýMitwirkende:
Vlado Voštinár (Moderator), Zdena Studenková, Jozef Vajda, Michal Hudák, Zuzana Kubovčíková-Šebová, Peter Nagy, Marcel Forgáč, Marián Čekovský (mehr)Mitwirkende
Vlado Voštinár (Moderator)
Tschechoslowakei
Zdena Studenková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
LENI (2015) (Theateraufzeichnung)
Schneemänner mit Herz (1982)
Jozef Vajda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Michal Hudák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Želary (2003)
Zdivočelá země (1997)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Zuzana Kubovčíková-Šebová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Odvrátená strana mesiaca (2015) (Theateraufzeichnung)
Ostrým nožom (2019)
Vojtech (2015)
Peter Nagy
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Marcel Forgáč
Tschechoslowakei
Marián Čekovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (Theateraufzeichnung)
Prvý slovenský horor (2014)
LokalFilmis (2015)
Andy Kraus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Reverend (1989) (Fernsehfilm)
Stůl pro čtrnáct (1978) (Fernsehfilm)
Daniel "GoGo" Štrauch
Slowakei
Beste Filme:
Invalid (2023)
Vera Wisterová
Tschechoslowakei
Oľga Feldeková
Slowakischer Staat
Beste Filme:
V rannej hmle (1990)
Pavol Hammel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Dovidenia v pekle, priatelia (1970)
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Ženské oddelenie (1991) (Fernsehfilm)
Tolstoj a peniaze (2016) (Theateraufzeichnung)
Leopold Haverl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Der Boxer und der Tod (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Milan Ondrík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všetko za národ (2011) (Theateraufzeichnung)
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Statky zmätky (2009) (Theateraufzeichnung)
Ján Kroner ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mŕtvi učia živých (1983)
Petra Polnišová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Invalid (2023)
Muzika (2007)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Gregor Miler
Slowakei