Regie:
Ludvík RážaKamera:
Ervín SandersMusik:
Petr HapkaBesetzung:
Lukáš Jenčík, Robert Ježek, Petr Čech, Nora K, Marek Škobis, Pavel Zedníček, Martin Růžek, Oldřich Vlach, Simona Postlerová, Jan Kanyza, Blažej Svoboda, Stella Zázvorková, Jiří Sovák (mehr)Folgen(7)
-
Uprchlík (E01)
-
Požár (E02)
-
Tajná chodba (E03)
-
Otrávená voda (E04)
-
Výlet (E05)
-
Nový les (E06)
-
Dopadení (E07)
Besetzung
Vít Pešina
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Jiří Havel
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Václav Kotva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Miroslav Vladyka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jan Kuželka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Věra Koktová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Roman Hemala
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Michal Pavlata
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Miroslav Nohýnek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Antonín Jedlička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Der kleine Maulwurf (1957) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Příběhy cvrčka a štěňátka (1978) (Serie)
Miloslav Homola
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Petr Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Luděk Munzar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Milena Steinmasslová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Zdeněk Srstka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Adéla Stodolová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Území bílých králů (1991) (Serie)