Regie:
Daniel StrejcKamera:
Lukáš RoganskýMitwirkende:
Honza Dědek (Moderator), Aneta Kratochvílová (Moderator), Janek Ledecký, Adéla Gondíková, Miloš Pokorný, Barbora Jánová, Marta Jandová, Roman Vojtek (mehr)Mitwirkende
Honza Dědek (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Děti Nagana (2023)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Aneta Kratochvílová (Moderator)
Janek Ledecký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Hity 89 (1989) (Konzert)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Klauni a vlastenci (1991) (Fernsehfilm)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Miloš Pokorný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nestyda (2008)
Líbáš jako ďábel (2012)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Barbora Jánová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Probudím se včera (2012)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Marta Jandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Roman Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Volha (2023) (Serie)
Babylon (2002) (Theateraufzeichnung)
Devatenáct klavírů (2008) (Fernsehfilm)
Petr Švancara
Tschechoslowakei
František Táborský
Tschechoslowakei
Iva Frühlingová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři životy (2007) (Fernsehfilm)
Vetřelci a lovci (2009) (Serie)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Alexander Hemala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Probudím se včera (2012)
Něžné vlny (2013)
Luděk Zelenka
Beste Filme:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Patricie Pagáčová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Roman Bednář
Beste Filme:
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Marek Taclík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Malvína Pachlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dokonalá svatba (2010) (Theateraufzeichnung)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Raluca (2014)
Petr Vydra
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Rückkehr des Idioten (1999)
Revizor (1998) (Theateraufzeichnung)
Malostranské humoresky (1995)