Folgen(16)
-
Odjíždím (S02E01)
-
Vzhůru nohama (S02E02)
-
Marmeladia.cz (S02E03)
-
Hejty (S02E04)
-
Pohár (S02E05)
-
Valentýn (S02E06)
-
Jak pohlídat Mikeše (S02E07)
-
Neštovice (S02E08)
-
Někdo tady překáží (S02E09)
-
Zámeček (S02E10)
-
Před pikolou za pikolou (S02E11)
-
Maturita (S02E12)
-
Smajlík (S02E13)
-
Chceš ho? (S02E14)
-
Zkouška dospělosti (S02E15)
-
Střecha nad hlavou (S02E16)
Besetzung
Petr Kotora
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Martin Trnavský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Lotti Töpfer
Beste Serien:
Jedna rodina (2022) (Serie)
Ladislav Frej st.
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Halka Jeřábek Třešňáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Oliver Vyskočil
Tschechien
Beste Serien:
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Jedna rodina (2022) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Lenka Zahradnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Oldřich Vlach
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Carmen Mayerová
Deutsches Reich
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Tomáš Slavíček
Beste Serien:
Rédl (2018) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Kateřina Klausová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Za oponou (2019) (Serie)
Živé terče (2019) (Serie)
Malvína Pachlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Monika Timková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyšehrad (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Miloslav Mejzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Karolína Synková
Beste Serien:
Jedna rodina (2022) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Petra Johansson
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)