Regie:
Ludvík RážaKamera:
Jakub NosekMusik:
Petr HapkaBesetzung:
Jan Čenský, Mária Podhradská, Zuzana Kocúriková, Josef Vinklář, Martin Huba, Pavel Soukup, Ondřej Pavelka, Lubor Tokoš, Pavel Trávníček, Igor Ondříček, Monika Kobrová, Zdena Herfortová (mehr)Besetzung
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Mária Podhradská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Spievankovo 3 (2012)
Spievankovo 5: O povolaniach (2015)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Zuzana Kocúriková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Sluha dvoch pánov (1976) (Theateraufzeichnung)
Die Jungfrau und das Ungeheuer (1978)
Josef Vinklář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Martin Huba
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Pavel Soukup
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
Zatmění všech sluncí (1987) (Fernsehfilm)
Anatomie zrady (2020) (Fernsehfilm)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Lubor Tokoš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Pavel Trávníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Igor Ondříček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Monika Kobrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Poslední doutník (2010) (Theateraufzeichnung)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
La Vie en rose (2007)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Miroslav Středa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdeněk Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Škola žen (2007) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Zdeněk Junák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Jaroslav Fert
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Archimédův bod (1982) (Fernsehfilm)
Afrodita (1993) (Fernsehfilm)
Kristýna Zapletalová
Beste Filme:
Sen o krásné panně (1995) (Fernsehfilm)
Krejzovi (2018) (Serie)
Magdalena Reifová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Herren Jungen (1975)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Eva Hudečková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)