Regie:
Jana SemschováDrehbuch:
Miloš KratochvílKamera:
Petr PolákMusik:
Jiří StivínBesetzung:
Miroslav Vladyka, Jana Štěpánková, Eduard Cupák, Jaroslav Satoranský, Yvetta Kornová, Sagvan Tofi, Ondřej Vetchý, Jiří Schwarz, Karel Urbánek, Karel Hlušička, Petr Pospíchal, Zuzana Sílová (mehr)Besetzung
Miroslav Vladyka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Jana Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Věc Makropulos (1970) (Theateraufzeichnung)
Eduard Cupák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Yvetta Kornová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Achtung, Visite! (1981)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Sagvan Tofi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krajina s nábytkem (1986)
Kamarád do deště (1988)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Ondřej Vetchý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Die Volksschule (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jiří Schwarz
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Dva na houpačce (1988) (Fernsehfilm)
Karel Urbánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Věc Makropulos (1970) (Theateraufzeichnung)
Egyptologové (1974) (Fernsehfilm)
Muži jdou ve tmě (1975) (Fernsehfilm)
Karel Hlušička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Petr Pospíchal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Zuzana Sílová
Tschechoslowakei
Jiří Wohanka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Herren Jungen (1975)
Adolf Filip
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Unsere Geister sollen leben (1977)
Věra Koktová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Daleká cesta (1948)
Rudolf Vodrážka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Aktion Kugelblitz (1978)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Der Teppichsammler und der Heiratsschwindler (1964)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Vladislav Beneš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Audience u královny (2021) (Theateraufzeichnung)
Matka (1985) (Theateraufzeichnung)
Allein gegen die Mafia (1984) (Serie)
Jana Bermanová
Beste Filme:
Das Geheimnis der stählernen Stadt (1978)
Bandité (1984) (Fernsehfilm)
Zastretý farebný svet (1979) (Fernsehfilm)
Dáša Deylová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Měsíční tónina (1981) (Fernsehfilm)
Krásná vyhlídka aneb Bellevue (1983) (Fernsehfilm)