Regie:
Jan MatějovskýDrehbuch:
Josef EismannKamera:
Alois NožičkaMusik:
Jozef RevalloBesetzung:
Oldřich Vízner, Zuzana Bydžovská, Josef Vinklář, Zlata Adamovská, Oldřich Vlach, Karel Urbánek, Tomáš Töpfer, Boris Rösner, Bořivoj Navrátil, Jiří Kodet, Zdeněk Martínek, Otto Šimánek (mehr)Besetzung
Oldřich Vízner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Kurzgeschnitten (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Zuzana Bydžovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Josef Vinklář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Oldřich Vlach
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Die Volksschule (1991)
Heimat, süße Heimat (1985)
Karel Urbánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Věc Makropulos (1970) (Theateraufzeichnung)
Egyptologové (1974) (Fernsehfilm)
Muži jdou ve tmě (1975) (Fernsehfilm)
Tomáš Töpfer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Boris Rösner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Bořivoj Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Das Ohr (1970)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jiří Kodet
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Das höhere Prinzip (1960)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Martínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Otto Šimánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Josef Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Jiří Ornest
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Racek (1996) (Theateraufzeichnung)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Vladimír Matějček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Swing Kids (1993)
Karlínská balada (2001) (Fernsehfilm)
Brennendes Geheimnis (1988)
Vlastimil Slezák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie man Dornröschen wachküsst (1977)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (Fernsehfilm)
Plavení hříbat (1975)
Rudolf Hrušínský ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Heimat, süße Heimat (1985)
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Jiří Hálek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Der Leichenverbrenner (1968)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Valérie Zawadská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)